Brucošima FIS-a uručeni indeksi

DODJEKA INDEKSA (10)Dana, 04.11.2014. godine održana je svečana dodjela indeksa polaznicima Fakulteta za islamske studije u Novom Pazaru. Indekse su im uručili dekan FIS-a dr. Enver ef. Gicić, prodekan dr. Admir Muratović, kao i profesori tog fakulteta.

Dekan FIS-a je rekao da se ta institucija može pohvaliti ovogodišnjim rekordnim upisom studenata.

„Naša vizija je da svake godine broj studenata koji upisuju ovaj fakultet raste, da se ova institucija razvija. Misija je tačno definisana studenti su glavni prioritet ,a mi ćemo nastojati da pružimo maksimalne uslove svakome od njih. Danas je ovo jedna velika svečanost i želim vam uspješno studiranje“ -rekao je dekan dr. Enver ef. Gicić u svom obraćanju studentima.

Fakultet ima preko trideset profesora, a ono što najviše privlači studente da upisuju je vjersko- savjetodavna afirmacija. Iz godine u godinu ovaj fakultet iznjedri vrsne stručnjake na polju šerijatkog prava, medija, Kur'ana, vaspitača i td.

Media centar

DODJEKA INDEKSA (23)DODJEKA INDEKSA (20)DODJEKA INDEKSA (22)