Zašto odabrati Fakultet za islamske studije

Fakultet-za-islamske-studijeZašto je Fakultet za islamske studije moj izbor (više…)

04 maj 2015

BIRAJ FIS

24 apr 2015

Prijem učenika Medrese na FIS-u

fisDana 23.04.2015.godine  na Fisu organizirano posebno druženje od strane profesora i studenata Fisa sa učenicima četvrte godine medrese Gazi Isa-beg u Novom Pazaru. Maturanti su imali priliku čuti u čemu je prednost ovog fakulteta u odnosu na ostale. (više…)

24 apr 2015

FIS- Umjetničko veče

FIS – Tribina – muftija zagrebački Aziz ef. Hasanović

FIS – Veče Kur'ana Časnog

21 apr 2015

Fakultet za islamske studije raspisao literarni konkurs

Fakultet-za-islamske-studijePovodom obilježavanja Dana Fakulteta, Fakultet za islamske studije u Novom Pazaru raspisuje konkurs za najbolji literarni rad na temu :

Minare (više…)

20 apr 2015

Samo na Fakultetu za islamske studije 15 (Hafiza) čuvara Kur'ana Časnoga

vecer kurana fis15 (2)
Ono čime se uprava Fakulteta za islamske studije u Novom Pazaru, a i šira zajednica ponosi jeste činjenica da Fakultet doista ima izuzetne, uzorne studente koji su posljedica pažljivo biranih kadrova i neumornog rada sa svakim studentom ponaosob.
(više…)

16 apr 2015

Muftija dr. Aziz ef. Hasanović održao predavanje na Fakultetu za islamske studije u Novom Pazaru

SONY DSCU okviru posjete Mešihatu Islamske zajednice u Srbiji, predsjednik Mešihata IZ-e Hrvatske muftija dr. Aziz ef. Hasanović, sa svojom delegacijom, 14.04.2015. godine, posjetio je Fakultet za islamske studije u Novom Pazaru, gdje ga je dočekao dekan FIS-a dr. Enver ef. Gicić, direktor Medrese Rešad ef. Plojović, član Mešihata Hajro ef. Tutić, kao i profesori Fakulteta. (više…)